10 października, 2023

10 lat Europejskiego Instytutu Mobilności Pracy!

Dzisiaj świętujemy 10 lat naszej działalności

Dokładnie 7 października 2013 roku pod nazwą „Inicjatywa Mobilności Pracy” zostało formalnie zarejestrowane nasze Stowarzyszenie. Wspaniałe dziesięć lat pełne zaangażowania, pasji i współpracy. Dziękujemy wszystkim naszym członkom, partnerom i sympatykom za wsparcie i zaufanie, które nas prowadziły przez ten czas.

Stowarzyszenie Europejski Instytut Mobilności Pracy powstało jako "Inicjatywa" wywołana projektami zmian legislacyjnych w prawie unijnym i z czasem dzięki wnikliwym analizom przekształciła się we wpływowy europejski think tank specjalizujący się w znoszeniu barier w swobodzie świadczenia usług na rynku wewnętrznym UE. Od dekady promujemy mobilność pracy i usług dbając o dobre prawo i jego właściwą interpretację oraz sprzeciwiając się wszelkim formom protekcjonizmu. Nie moglibyśmy osiągnąć tego, co osiągnęliśmy, bez Waszego wsparcia i zaangażowania. Dziękujemy za każdy projekt, każde szkolenie, każdą wspólną inicjatywę.

Patrząc w przyszłość, jesteśmy pełni energii i gotowi do dalszego działania. Mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą nam jeszcze więcej sukcesów i możliwości do pracy na rzecz rozwoju mobilności pracy w Europie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zespół ELMI

O Europejskim Instytucie Mobilności Pracy

Europejski Instytut Mobilności Pracy to największy w Europie think tank zajmujący się tematyką delegowania pracowników. Łączymy środowiska przedsiębiorców, naukowców, prawników i urzędników, tworząc jedyne w Polsce i największe w Europie eksperckie forum wiedzy o delegowaniu pracowników. Podejmujemy działania w celu poprawy obowiązującego prawa i jego prawidłowej interpretacji oraz powstrzymania przypadków dyskryminacji polskich pracodawców i delegowanych przez nich pracowników. Naszym Członkom zapewniamy dostęp do bieżących informacji i wiedzy eksperckiej. więcej >>>

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ