O nas


Kariera

Ważna inicjatywa

Europejski Instytut Mobilności Pracy jest jedynym w Europie think tankiem, który specjalizuje się w problematyce delegowania pracowników w ramach świadczenia usług. Co roku w Krakowie organizujemy Europejski Kongres Mobilności Pracy – największe cykliczne wydarzenie w Europie poświęcone tej tematyce. Tworzymy unikalne forum dialogu, analizując fakty i poszukując na ich podstawie konstruktywnego kompromisu, tak aby swoboda przepływu usług na rynku wewnętrznym przynosiła korzyści pracownikom, ich pracodawcom oraz całej europejskiej gospodarce. Nasze analizy i opinie są wykorzystywane w pracach polskiego rządu, Komisji Europejskiej oraz Parlamentu Europejskiego.

 

Możliwości rozwoju

  • Interesuje Cię prawo europejskie?
  • Jesteś studentem, doktorantem lub prowadzisz badania?
  • Chcesz dołączyć do naszego zespołu na stałe lub jako współpracownik?
  • A może jesteś studentem i chciałbyś odbyć u nas praktyki?

 

Praktyki studenckie


 

Praktyki trwają minimum 3 miesiące w wymiarze 20h tygodniowo. W tym czasie istnieje możliwość uczestnictwa w warsztatach z cyklu Posting Lab. Praktyki kończą się wystawieniem zaświadczenia o ukończonym stażu. Można je odbyć w jednym z trzech wybranych przez siebie obszarów: komunikacja, administracja oraz prawo.

Stała praca


Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które są zdecydowane związać swoją karierę zawodową z obszarem naszych zainteresowań. Zatrudniamy utalentowanych ludzi, którzy są gotowi nieustannie się uczyć i razem z nami zmieniać rzeczywistość. Szczególnie duże szanse rozwoju oferujemy osobom, które chcą rozwijać się naukowo.

Współpraca naukowa


Chętnie podejmujemy współpracę z osobami zajmującymi się zawodowo lub naukowo tematyką koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, europejskiego prawa pracy oraz delegowania pracowników w ramach swobody świadczenia usług. Oferujemy dostęp do naszej wiedzy i materiałów.

Dołącz do Europejskiego Instytutu Mobilności Pracy