21 kwietnia, 2023

Kraków Miastem Gospodarzem siódmej edycji EKMP 2023

Miasto Kraków po raz kolejny objął tytuł Miasta Gospodarza siódmego Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy. Jest nam niezmiernie miło, że wszystkie dotychczasowe Kongresy odbywały się w Krakowie. Oprawa artystyczna Gali Labor Mobilis jest utrzymana w klimacie Starego Krakowa, a wspaniała lokalizacja Centrum Kongresowego ICE pozwala uczestnikom z całej Europy napawać się widokiem na Wawel.

Kraków – dawna stolica Polski, historyczna siedziba królów, a współcześnie dynamicznie rozwijająca się metropolia, miasto kultury i sztuki. Burzliwa historia regionu oraz przenikanie się mieszkających tu przez wieki różnych narodowości zaowocowały niezwykłym dziedzictwem kulturowym. Historia miasta, muzea i zabytki, gościnność mieszkańców, a także atrakcyjna oferta turystyczna i nowoczesna infrastruktura noclegowa i kongresowa zachęcają do przyjazdu do Krakowa. W 2019 roku Europejska Akademia Gastronomiczna przyznała naszemu miastu zaszczytny tytuł Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej roku 2019. Zapraszamy do odwiedzenia Krakowa nieodkrytego i wędrówek poza utartym szlakiem – więcej szczegółów na www.krakow.travel.

O Europejskim Kongresie Mobilności Pracy

Europejski Kongres Mobilności Pracy w Krakowie to największa konferencja o delegowaniu pracowników w ramach swobody świadczenia usług poświęcona tematyce delegowania obywateli państw trzecich, w tym delegowania obywateli Ukrainy oraz transgranicznym usługom opieki domowej. Począwszy od bieżącego roku konferencja finałowa w Krakowie poprzedzana jest serią mniejszych wydarzeń zwanych Rozgrzewkami (WarmUps!) więcej >>>

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ