24 października, 2022

Poszukujemy asystentki/asystenta prawnego do zespołu ELMI!

Dołącz do zespołu Europejskiego Instytutu Mobilności Pracy

Do zespołu ELMI poszukujemy asystentki prawnej/asystenta prawnego - osoby, która wspomoże nas w codziennych działaniach Stowarzyszenia i w organizacji wyjątkowego wydarzenia - Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy (EKMP).

Kogo szukamy? Osoby, dla której trudnością nie będzie przygotowanie krótkiego artykułu, tłumaczenia bądź wyszukanie konkretnej informacji, która jest gotowa do szybkiej nauki zagadnień z dziedziny prawa europejskiego w zakresie delegowania pracowników w ramach swobody świadczenia usług w UE i związania z tą tematyką zawodowej przyszłości.

Wymagane – dobra znajomość prawniczego języka angielskiego. Mile widziane - studia prawnicze (również – po ukończonym trzecim roku). Dodatkowym atutem będzie znajomość prawniczego języka angielskiego i / lub języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • stałą pracę w niewielkim zespole w nowoczesnym biurze w Krakowie (1/2 lub cały etat);
  • szeroki i różnorodny zakres zadań, nie tylko z dziedziny prawa (również – redagowania tekstów, organizacji eventów, uczestnictwa w burzach mózgów);
  • udział w ciekawych wydarzeniach na temat mobilności pracy i swobody świadczenia usług w UE.

CV prosimy przesyłać drogą e-mailową na adres kontakt@labourinstitute.eu. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z niektórymi kandydatami.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ