18 stycznia, 2018

BSS Forum – konferencja dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu już za tydzień!

Konferencja dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. BSS Forum już w przyszłym tygodniu!

25 stycznia w Gdyni odbędzie się druga edycja The BSS Forum. Konferencję organizuje Fundacja Pro Progressio, zajmująca się rozwojem przedsiębiorczości w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem sektora usług dla biznesu. Jednym z prelegentów będzie wiceprezes IMP, dr Marek Benio. Głównym celem wydarzenia jest omówienie bieżących trendów, wyzwań, zagrożeń i szans stojących przed szeroko rozumianym sektorem outsourcingu oraz nowoczesnych usług dla biznesu i instytucjami bezpośredniego otoczenia tych branż. W The BSS Forum biorą udział eksperci z Polski, Europy oraz ze świata, którzy wspólnie obradują oraz dzielą się wiedzą z zakresu sourcingu, optymalizacji, transformacji biznesowej, HR, środowiska pracy i wielu innych obszarów.

Wiceprezes IMP jednym z prelegentów

Dr Marek Benio poprowadzi warsztat Delegowanie pracowników - czyli wysyłamy pracownika do pracy za granicę. Co przyniosły nam zmiany w Unii Europejskiej. Wiceprezes IMP poruszy przede wszystkim temat zmian w prawie unijnym dotyczących transgranicznego świadczenia usług w UE. Omówi także różnice pomiędzy delegacją i delegowaniem oraz odpowie na pytania o wybór prawa pracy i systemu ubezpieczenia społecznego. Dr Benio weźmie też udział w panelu dyskusyjnym podsumowującym wydarzenie: Największe wyzwania i zagrożenia sektora BSS na rok 2018.

Szczegóły wydarzenia

The BSS Forum odbędzie się w czwartek 25 stycznia 2018 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Wydarzenie zwieńczy Gala Outsourcing Stars. Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć na stronie internetowej bssforum.com.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ