09 stycznia, 2015

IMP: wszystko o delegowaniu – w telefonie

Jak na Stowarzyszenie z mobilnością w nazwie przystało, uruchomiliśmy mobilną wersję strony internetowej. Teraz do wiadomości o eksporcie polskich usług będzie można łatwo dotrzeć także ze smartfonów czy tabletów. Na naszej stronie www gromadzimy i dzielimy się wiedzą na temat polskich usług na rynku wewnętrznym Unii Europejskiej. Budujemy świadomość w kwestiach związanych z delegowaniem pracowników. Śledzimy na bieżąco obowiązujące w Polsce i w Europie prawo z zakresu mobilności pracy i usług i trwającym procesom legislacyjnym. Informujemy o pracach nad ważnymi dokumentami związanymi z tymi zagadnieniami oraz przedstawiamy własne, wypracowane w ramach naszych działań: opinie, wnioski i stanowiska. Informujemy także o organizowanych przez nas wydarzeniach:
  • Pracowni Legalnego Delegowania
  • Europejskim Kongresie Mobilności Pracy
  • spotkaniach roboczych dla Członków
– Czujemy się w obowiązku słuchać problemów zgłaszanych przez naszych Członków i partnerów oraz na nie reagować – mówi Stefan Schwarz, Prezes IMP. – Dlatego jesteśmy zawsze na bieżąco w kwestiach z zakresu mobilności pracy i usług, a zebraną wiedzą dzielimy się na bieżąco poprzez stronę www.inicjatywa.eu.
Mamy nadzieję, że uruchomiona mobilna wersja strony pomoże Członkom i sympatykom Inicjatywy w zdobywaniu potrzebnych informacji. AZ

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ