12 sierpnia, 2014

Polskie usługi w UE są dobre – pokażmy to

Stefan Schwarz – Prezes Inicjatywy Mobilności Pracy w krótkiej rozmowie opowiada o celach działań Stowarzyszenia – przyszłych oraz tych, które udało się już osiągnąć. Mówi również o zaletach delegowania pracowników, podkreślając, co zyskują sami pracownicy.
"Bardzo nas cieszy, że Inicjatywa stała się faktycznym forum dialogu dla wszystkich środowisk, był to nasz największy cel. Dla Inicjatywy najważniejsze jest teraz to, żeby pokazać Europie, że polskie usługi są dobre, zarówno dla pracownika delegowanego, państwa wysyłającego, jak również dla całego europejskiego rynku, ponieważ zwiększają efektywność gospodarki europejskiej." - przyznaje Stefan Schwarz.
W drugiej części rozmowy Prezes Inicjatywy mówi o kapitale ludzkim jako przewadze konkurencyjnej polskich usług w UE. Przedstawia także korzyści płynące z delegowania pracowników, podkreślając przy tym, co zyskuje sam pracownik delegowany. Zapraszamy do obejrzenia wideo z całą rozmową. Materiał zrealizowany został podczas II Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ