14 maja, 2021

Zapraszamy na konferencję Synergy 20-21 maja 2021

Serdecznie zapraszamy na konferencję międzynarodową pt. SYNERGY – Spreading the best practices in the implementation of the EU law on the posting of workers. Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 maja 2021 r. w godzinach 10:00 – 14:00, w formie elektronicznej, na platformie Zoom.

Rejestracja

Do wzięcia udziału w konferencji wymagana jest krótka rejestracja [https://synergy-posted-workers.eu/en/onlineevent/20_21_05_2021_final_conference]. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapewniamy tłumaczenie na języki polski, angielski, włoski i hiszpański w obu dniach, a w pierwszym dniu także na języki niemiecki oraz francuski.

Goście specjalni:

Dragoș Pîslaru – Poseł do Parlamentu Europejskiego [RO, Renew Europe], Koordynator Renew Europe w Komisji EMPL PE Federico Pancaldi – Europejski Urząd ds. Pracy [ELA], Dyrektor Działu Informacji i EURES w ELA Dr Michał Szypniewski – dr nauk prawnych, adiunkt WPiA Uniwersytetu Gdańskiego, uznany ekspert i praktyk w zakresie mobilności pracy w UE Konferencję poprowadzą członkowie Zespołu ELMI: Margareta Przybyła, dr Marcin Kiełbasa i dr Marek Benio. Organizatorzy: Confederazione Generale dei Sindacati Autonomi dei Lavoratori – CONFSAL (Włochy) oraz Europejski Instytut Mobilności Pracy – ELMI. Poniżej znajdą Państwo agendę do pobrania.   Pokażmy najlepsze praktyki w delegowaniu pracowników!

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ