14 listopada, 2018

Zapraszamy na Open Eyes Economy Summit (21-21 listopada w Krakowie)

W dniach 20-21 listopada 2019 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie odbędzie się Open Eyes Economy Summit, czyli trzecia edycja Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości.

Open Eyes Economy Summit to międzynarodowy kongres skupiony na wartościach i społeczeństwie – zarówno w ujęciu regionalnym, jak i globalnym. Już 20 i 21 listopada Kraków odwiedzą biznesmeni i artyści, naukowcy i samorządowcy, a także aktywiści społeczni, dziennikarze i studenci. Będą debatować o roli ekologii w życiu człowieka, zwrócą uwagę na oszczędne i świadome gospodarowanie zasobami, poruszą problem łamania praw człowieka na rynku pracy oraz rozważą zmiany zachodzące w społeczeństwie oraz ich konsekwencje. Open Eyes Economy Summit 2018, podobnie jak dwie poprzednie edycje, odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Tegoroczne dyskusje zostały podzielone na pięć bloków tematycznych:

  • człowiek - praca
  • firma - idea
  • marka - kultura
  • miasto - idea
  • ład międzynarodowy
Formuła kongresu odzwierciedla jego filozofię – jest otwarta, żywa, dynamiczna. W trakcie wydarzenia trwają potyczki intelektualne, sesje inspiracyjne, pogłębiające oraz sesje specjalne battle points. Można także odwiedzić meeting points – kameralne miejsca, w których uczestnicy kongresu mogą zadać pytania wybranemu prelegentowi. Wśród uczestników nie zabraknie znanych nazwisk i wybitnych osobistości. Będą to m.in.: prof. dr hab. Jerzy Bralczyk, prof. Zhu Wenyi, Janina Ochojska, Tomáš Sedláček, David Černý, Ian Brzezinski, Luca Jahier.

Szczegółowy program, listę prelegentów i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia.

Open Eyes Economy Summit odbywa się w Krakowie od 2016 roku i gromadzi wybitne osobistości ze świata nauki, ekonomii, kultury. To kongres poświęcony ekonomii opartej na wartościach społecznych. Miastem Gospodarzem trzeciej edycji OEES jest Miasto Kraków, a Partnerem Głównym Województwo Małopolskie. Głównym patronem medialnym wydarzenia jest „Dziennik Gazeta Prawna”. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu w oczekiwaniu na VI Europejski Kongres Mobilności Pracy, który odbędzie się w dniach 14-15 marca 2019 r.

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ