30 sierpnia, 2017

Zapraszamy na V Europejski Kongres Mobilności Pracy

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy - największej europejskiej konferencji poświęconej delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług na rynku europejskim.

Jak co roku, wydarzenie zgromadzi właścicieli i prezesów czołowych firm usługowych, specjalistów z dziedziny prawa pracy, przedstawicieli administracji i polityki, w tym europejskich decydentów mających wpływ na tworzenie i interpretację polskiego i europejskiego prawa regulującego zasady delegowania pracowników za granicę.

Dlaczego warto?

• Czołowi eksperci w dziedzinie delegowania pracowników w jednym miejscu • Pomoc merytoryczna dla każdego zainteresowanego • Dostęp do aktualnych badań z zakresu delegowania pracowników • Praktyczne warsztaty dla pracodawców w drugim dniu Kongresu • Wpływ na tworzone prawo • Udział w uroczystej Gali Labor Mobilis V EKMP odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2017 r. w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Otwarcie rejestracji na wydarzenie jest zaplanowane na koniec września. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.ekmp.pl. O Inicjatywie Mobilności Pracy Inicjatywa Mobilności Pracy to największy w Europie think tank zajmujący się tematyką delegowania pracowników. Łączymy środowiska przedsiębiorców, naukowców, prawników i urzędników, tworząc jedyne w Polsce i największe w Europie eksperckie forum wiedzy o delegowaniu pracowników. Podejmujemy działania w celu poprawy obowiązującego prawa i jego prawidłowej interpretacji oraz powstrzymania przypadków dyskryminacji polskich pracodawców i delegowanych przez nich pracowników. Naszym Członkom zapewniamy dostęp do bieżących informacji i wiedzy eksperckiej. więcej >>>

MOŻE CI SIĘ PODOBAĆ